Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozáshoz kell "Ügyfélkap...

Beiratkozáshoz kell "Ügyfélkapu regisztráció igazolása" -> az mi? és hol juthatok hozzá?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Okmanyirodaban. Nem azzal adtad be a felvetelid?
2015. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Felvételi eljárás során mivel hitelesítetted magad? Ha ügyfélkapun keresztül, akkor kell, hogy legyen valami igazolás arról, hogy Te regisztráltál oda. Nem tudom pontosan, hogy mire gondolnak, de például amikor voltál benn az okmányirodában, akkor kellett kapnod egy papírt, aminek az a neve, hogy "Regisztrációs nyugta ügyfélkapu nyitásáról". Ezen szerepel, hogy kéred, hogy nyissák meg neked az ügyfélkapus regisztráció lehetőségét, szerepelnek rajta a személyazonosító adataid, az ügyfélkapu létesítéséhez szükséges adatok, valamint a nyugtát kiállító szerv adatai, s a nyugta hitelesítése.

2015. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy hülyeség, ilyet nem kérhet az egyetem, semmi köze hozzá, ilyen igazolás nem is létezik. Amit az okmányirodában kapsz, az csak egy tájékoztató papír, nekem az elég hamar repült a kukába, nehogy már bárki elkérje tőlem.


Az más kérdés, hogy idén októbertől az állami ösztöndíjas képzésen lévőkkel az Oktatási Hivatal elektronikusan tartja a kapcsolatot, és elvárt lesz mindenkinek Ügyfélkaput nyitni. Szóval érdemes lehet elkezdeni intézkedni, de ehhez sincs semmi köze az egyetemnek.

2015. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, üzenetben kaptam egy kis segítséget, és ma már sikerült is elintézni a dolgot. :)
2015. szept. 1. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a segítség?

Hátha egyszer másnak is segítene. (:

2015. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ezt kéri az egyetem, tudna akkor valaki segíteni hogy ezt honnan szerezzem meg? :)
2017. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem találom az enyémet, mert már nem idén regisztráltam ügyfélkapun. Valaki adna infót hogy honnan szerezzem be???
2017. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vélhetően újra kell regisztrálnod a helyi okmányirodánál, vagy vagy legyen bármi a neve.
2017. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!