Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabad bölcsészetes emberkét...

Little Roo kérdése:

Szabad bölcsészetes emberkét keresek aki szívesen osztaná meg a tapasztalatait, van itt ilyen?

Figyelt kérdés
a debreceni egyetemen fogom kezdeni az évet mint szabad bölcsész-a negatív emberkék kíméljenek-,viszont konkrétan semmit nem tudok a szakról,sőt a neptunnal is szívok rendesen,mivel ilyenekhez nagyon...nos mit szépítsem gyökér vagyok. úgy hogy ha valaki erre a szakra jár/járt és szívesen mesélne róla azt nagy lelkesedéssel fogadnám.

2015. szept. 1. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Oké, hogy nem akarsz negatív embereket, de könyörgöm, úgy jelentkeztél a szakra, hogy nem tudsz róla semmit??? Wtf? :D

És még a Neptunt sem tudod kezelni. :D Nem olyan húde bonyolult azért. Magyarul tudsz, nem?:D

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az életképtelen bölcsész tipikus példája vagy.

2015. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de tudok róla de úgy az első évről kb semmit.vagy ha te ilyen hű de nagy zseninek születtél akkor grat.

tudok magyarul,de nem értem az egész rendszert.

2015. szept. 1. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Manapság már mindenféle hülyét felvesznek egyetemre.
2015. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Két diplomával mondom, hogy a neptun egy borzalom, szóval nem a kérdezőt minősíti.
2015. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Két bölcsész diplomával?
2015. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
az egyik az.
2015. szept. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát én nemtom, mi borzalom a neptunon. Ottvan leírva, hogy tárgyfelvétel, felvett tárgyak, stb stb minden magyarul érthetően.

Mi ezen a nehéz???

2015. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó, egy bölcsésztől mit vársz? ;)
2015. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
szabad bölcsészetet végeztem, jelenleg kutya sz..rt takarítok közmunkában, lehet előléptetnek és szedegethetek ember sz..rt is, ki tudja
2016. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!