Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány igénylést...

Diákigazolvány igénylést vissza lehet vonni a Neptunon?

Figyelt kérdés
Igényeltem diákigazolványt, amire rögtön ki is dobta, hogy fizessek 1400 Ft-ot aznapi határidővel. A gyűjtőszámlámon még nem volt pénz, meg amúgyis hó vége van, gondoltam majd kifizetem, amikor tudom, nekem nem olyan sürgős, hogy legyen diákom. A gondom az, hogy ezt előbb tettem meg, minthogy bejelentkeztem volna aktív félévre (gólya vagyok, és hát ezt benéztem...), és most a lejárt tartozás miatt nem is tudom ezt megtenni, ezáltal tárgyat sem tudok felvenni, a felvétel meg javában zajlik, és mindenki azt mondta, hogy azt nagyon gyorsan el kell intézni, mert lecsúszok mindenről. Szóval a lényeg, hogy az utalás több napos átfutási ideje (azt írták, hogy átlag 2-3 nap) miatt visszavonnám az egész igénylést, de erre nem találtam opciót. Tud ebben valaki segíteni? Illetve még az a kérdésem, hogy a lejárt tartozás miatt kell-e valamiféle pótdíjat fizetnem? Az utalás ma délben indult el, de csak az 1400 Ft-tal, szóval ha még 2-3 napba telik, mire plusz x Ft miatt nem tudok tárgyat felvenni, akkor tökön döföm magam.

2015. szept. 1. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
TO-t megkeresed, biztosan át tudják állítani a félévedet aktívra, csak számíts rá, hogy picit ki fognak nevetni :D
2015. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfogadták?
2016. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!