Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szolnok, Széchenyi István...

Szolnok, Széchenyi István Gimnáziumrol velemeny? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szovaal. Mi a velemenyetek az iskolarol? :) Oda fogok elsonek jelentkezni a Nyelvi elokeszitoi tagozatra.Jok a tanarok?A kozosseg is?Nehez a szobeli angolbol?Most hany embert vesznek fel?Tapasztalatokat is varok, ha ez lehetseges:)

De ezt a szobelis dolgot, ha kerhetem, kicsit fejtsetek ki bovebben, h h zajlik es stb.

Elore is koszonom. :)



2015. szept. 6. 17:56
 1/1 anonim válasza:

Szia!én is ide járok, szeretem :) jók a tanárok (van néhány kivétel, de hol nincs?)

Én is nyekes vagyok, 35-én vagyunk az osztalyban 24 angolos 11 nemetes arányban. A szóbeli könnyű, csak be kell mutatkoznod aminél felvesznek néhány random kérdést, aztán szövegforditas ami szintén könnyű :)

Amúgy nem ismerjük egymást? :D

2016. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!