Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hivatásos tűzoltó hogy?

Hivatásos tűzoltó hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék hívatalos tűzoltónak jelentkezni. Van érettségim és 2 szakmunkás vizsgám. Ahogy utánna olvastam a fizikai követelményeknek biztosan megfelelnék! Pszichológiailag semmi gond velem, szóval itt is át mennék. De egy gondom van, hogy a tetoválásokat nagyon szeretem és van jópár látható helyen tetoválásom. Ez kizáró ok? Ha esetleg nem, akkor hol tudnék jelentkezni tanfolyamra? Köszönöm a segítségeket.

2015. szept. 7. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lexarják!
2015. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elvileg ha nagyon nagy felületen van akkor igen, de nem jellemző hogy szólnának érte. Jelentkezni szerintem a megyei kirendeltségen tudsz. Leghamarabb ha jól tudom oktober környékén és ha felvesznek februárban kezdődik a képzés.
2015. szept. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az értelmes választ. Hát a tetoválás nyakon van és egy ing alól kb fél centit lóg ki.
2015. szept. 8. 14:40
 4/4 anonim válasza:

Minden fontos információ a jelentkezésről:

[link]

2015. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!