Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Hunfalvy János...

Milyen a Hunfalvy János szakközép japán tagozata?

Figyelt kérdés
Idén vagyok nyolcadikos és szeretnék japán nyelvet tanulni eredetileg nem ezt az iskolát szerettem volna bejelölni de anyukám nem engedi mert az messze van így esett a Hunfalvyra a választásom. Úgyhogy véleményeket kérnék ,hogy milyen is a japán szak vagy ha tudtok még japán tagozatos iskolákat ajánlani (a 21.ker környékén és max olyan messze mint a Hunfalvy szakközép) azt is nagyon megköszönném. ^^

2015. szept. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a hunfalvyban most vagyok gólya és japán tagozatra járok. A suliban hetente 5 japán óra van és kb. 1 hét alatt meg tanultuk a hiraganát (kb 45-49 jel), szóval gyorsan tanulunk. A tanár nagyon érthetően magyaráz. A társaság? Hát... Kb mindenki otaku xd de jó fejek :)

Ismerek még 2 közép sulit, aminek van japán tagozata,

Babits Mihály gimnázium de az nagyon messze van tőled ( Budapest, Tóth Aladár u. 16-18, 1047 ). Ott ha jól hallottam nem annyira foglalkoznak a nyelvvel, inkább a kultúrával.

A másik az Európa 2000, ez fizetős suli (kb 30 000.-/hó). Azt mondják jó suli, modern meg egyéb. Én tavaly ide akartam iratkozni, de az egyik ismerősünk szólt, hogy ebbe a suli olyanok járnak, akik drogoznak meg isznak stb. (Cím Budapest, Gizella utca 42-44, 1143 )

Ennyi infóm van. Remélem segítettem neked :D

2015. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Opss kicsit sok az elírás, remélem érted xdddd
2015. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy jól gondold meg, hogy tényleg ez a tanulni, mert osztályatarasaimat meghallgattam és a társaság zöme azt felelte,hogy az animék miatt választottak ezt a nyelvet. Menő , hogy tudsz japánul,de tudsz is vele kezdeni valamit? Szóval ezzel arra akarok kilyukadni, hogy ne csak a nyelvből remekeljél, de tegyél valamit hozza , hogy eltudj majd helyezkedni a társadalomba.

Te jó ég túl sokat írtam xd remélem nem zavar. Bocsi XDD

2015. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus csekkolni kéne a szöveget mielőtt elküldöm XD jó többet nem írok XD
2015. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!