Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel vagyok mentve matekból és...

Fel vagyok mentve matekból és helyette választanom kell egy tantárgyat amiből leérettségizek na meg ugye egy szabadon választottból is kell tennem érettségit. Mit ajánlotok miből érettségizzek le ami könnyű?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne s.opas hogy felmentettek matekból, nekünk az összes t etves tantárgyból le kellett éretségizni. Senkit nem izgatott hogy mennyire volt béna valaki. Tanuld meg azt kész ez volt a válasz.
2015. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy a számolás, diszkalkulia miatt, vagy nem tudom, akkor az a kérdés, hogy az olvasás, írás mennyire megy? Mert ha csak a számokkal állsz hadilábon, akkor válassz picit magolósabb tárgyat, amiben nincs számolás, csak olvasnod kell, pl. etika, művészettörténet, egészségügyi alapismeretek, esetleg biosz (bár itt van minimális számítás, de nem sok), földrajz? Kémia, fizika gondolom kilőve a matek rész miatt. Tesiből, énekből, rajzból milyen vagy?
2015. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Etika, abból projektmunka az írásbeli, rajz: abból is az előre elkészített munkáidat kell bemutatnod a szóbelin.
2015. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 duakau válasza:
Te tudod, hogy miben vagy erős.
2015. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!