Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy Rendőr...

Xrimox kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy Rendőr lehessek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, rendelkezem érettségivel , most 2 éves érettségi szakképzést csinálok, de nem szeretem minden vágyam hogy rendőr lehessek. Olvastam több régi kérdéseket az oldalon de mindet komolytalanak találtam.

Szeretném meg tudni hova kellene el mennem jelentkezni hogyan működik ez az egész rendszer.

Borsod megyében lakom

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 12. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Miskolc. A teszkó után jobbra ( a teszkó felől befelé) a rendőrszakközép. ;)
2015. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz be a Rendőrakadémiára.. Mahoney, Jones,Tackleberry,Hooks és Hightower jófejek,bandázz majd velük,viszont Harris egy igazi barom,azon lesz hogy kicsapjon téged,sz'al vele vigyázzá' ✌✌✋
2015. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én nem akarok felsőfokúra járni mert annyira jó kondim nincs :D
2015. szept. 12. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogsz ott edzeni bőven, már ha teljesíted a szintfelmérőt.


Egyébként mégis, hogy képzelted el? Bemész a rendőrségre, hogy te Kovács János vagy lakatos, és szeretnél rendőr lenni holnaptól?

2015. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem én Éretsségízett fiatalember vagyok és kis koromtól szeretem volna de szüleim ellenzik és ezért nem mehettem alapból ált iskola után rendészetire
2015. szept. 12. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy képzetlen vagy
2015. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én a 2 éves érettségi képzésükre gondoltam
2015. szept. 12. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:

A 2015. szeptember 1-jén induló képzés jelentkezési határideje: 2015. február 13.


A jelentkezés feltételei között szerepel többek között a jelentkezés évében betöltött 18. életév, a magyar állampolgárság, az állandó belföldi lakóhely, a büntetlen előélet és a hivatásos szolgálat vállalása. A felvételi döntésre az iskolai szakmai műveltségi teszt és a pályaalkalmassági vizsgálatok eredménye alapján kerül sor. A részletes felvételi tájékoztatót és a jelentkezési lapot (jelentkezési egységcsomagot) az Országos Rendőr- főkapitányság (www.police.hu), a rendészeti szakközépiskolák, valamint a megyei (fővárosi) rendőr-főkapitányságok honlapjáról lehet letölteni. A felvételi eljárásról és a követelményekről a rendészeti szakközépiskolák tanulmányi osztályai adnak felvilágosítást.


A rendőri hivatást választó érdeklődők jelentkezését várják a rendészeti szakközépiskolák!

2015. szept. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!