Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki Budapestről...

Van itt valaki aki Budapestről egy vidéki egyetemre járt levelezőire, ha igen hogyan tudta megoldani, hogyan nézett ki?

Figyelt kérdés
Az SZTE-re szeretnék jelentkezni majd,de Budapestről kellene járni, péntekenként és szombatonként van előadás kéthetente, néha hetente úgy tudom. Munka mellett hogyan lehetne, ha 3 órás az út oda? Az életem Pestre köt, meg nem tudnék Szegedre leköltözni több okból, így nem lehet akkor bejárnom majd péntekenként? Tapasztalat valakinek?

2015. szept. 13. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Zalaegerszegről jártam Budapestre, ami akkor még minimum 3,5 óra volt... Senkit nem érdekel, honnan jársz, dolgozol, van családod... Ha jelentkezel, azt ezek tudatában teszed, ha nem tudod megoldani, senkit sem érdekel. És néha egy 5 perces szóbeli vizsga miatt kell csak utazni.
2015. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!