Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik azzal akit nem...

Mi történik azzal akit nem vesznek fel sehova? (középiskolába)

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nem éppen egy fényes tanuló és most úgy tűnik, hogy nem veszik fel sehova. Ilyenkor hogy megy tovább? (márha nem kell évet ismételnie)
2010. márc. 13. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlt el 18 mindenképpen megy valahova!(vagy marad ott ahol van)
2010. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom... Én arra gondoltam, hogyha nem bukik meg akkor hogy sorolják be egy másik iskolába.
2010. márc. 13. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak a szakiskolák, nem? Ahol háztartást vezetni tanulnak, főzni, stb.
2010. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mindenképpen felveszik valahova, csak lehet, hogy az egy nagyon gyenge szakközépiskola lesz.
2010. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van egy kinevezett "gyűjtő" iskola, ahova fel KELL venni azokat, akik nem fértek be sehova, ahova akartak menni.
2010. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A község jegyzője köteles őt elhelyezni egy kötelező felvételt biztosító iskolába. (nagyon alja szakiskola)
2010. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akármilyen hülye, vagy rossz jegyei vannak, felveszik. tuti. egyik haveromat 4 kettessel 12. helyen vették fel egy gyenge középbe, de legalább NEM SZAKISKOLA. engem a Bárdos Lászlóba vettek fel...
2010. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!