Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt 20:00-ig tanultam arra a .... matekfelmérőre és egyes lett. A történelemre 30 percet tanultam és 5*-t írtam. kívülről megtanultam az egész matek anyagot, de mikor mondják, hogy kezdhetem, akkor mindent elfelejtek. Anya azt mondta, hogy ez azért van mert izgulok. Nem kell izgulni. Én megpróbáltam, de nem tudok nyugton maradni.


14/F



2015. szept. 18. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A matekot nem lehet megtanulni, azt érteni kell, és gyakorolni amíg nem megy. Kivéve persze, ha definíciókból, tételekből stb. írtok
2015. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Mert úgy akarod tanulni, mint a történelmet: benyalni és visszaböfögni. Ez biztosan nem fog menni. Próbálj meg megoldani sok feladatot. A sok legyen mondjuk több, mint 20 adott témából.
2015. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!