Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Corvinus egyetemen meg...

A Corvinus egyetemen meg tudom valahol mikrózni az otthonról hozott ebédem?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne máár. Még a gimiben is volt mikró... Biztos vagy benne?
2015. szept. 20. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a C épületben a büfénél biztosan meglehet, nézz utána,hátha :)
2015. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerek embert aki melegítésre szoruló kaját vinne egyetemen ebédre. Nem általános dolog. Amúgy a gimiben sem volt az.
2015. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, elég nagy baj az. :D Én naponta 7x eszem, mindig főtt kaját, sosem gyilkolom magam hulladék péktermékkel, szendvicsekkel, gyorskajával. Engem is mindig hülyének néznek mikor előkapom az ételhordót, sajnos olyan kifordult világban élünk, ahol a sztenderd a zsömle-occó vajkrém-vágóhídi hulladék trió.
2015. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tapasztaltam még, hogy ezt bárki is szokatlannak találná, legalábbis az én környezetemben. A giminkben konkrétan 3 mikró volt a menzán, mert annyian voltak, akik vittek maguknak melegíteni való ételt, mivel nem volt ritka a 8 óra sem, és hát enni kell ugye. Én ugyan menzás voltam, szóval nem tartoztam közéjük, mégsem gondoltam hogy ez fura lenne. Ebédre nem szeretek hideget enni, és nem mindenki akar (és tud) minden nap vásárolni magának ebédet, ha egyszer otthon halmokban áll az étel nagy család lévén.

De a választ megkaptam, a C-ben tényleg van, köszönöm :)

2015. dec. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!