Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A hatvani Bajza József iskolár...

A hatvani Bajza József iskoláról véleményeket:milyenek a tanárok milyen a közösség, mennyire nehéz oda bejutni, mekkora a hajtás, esetleg valaki tud mondani jobb iskolát ami még közelebb is van gödölőhöz. (? )

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

En humanon vagyok, hat, eleg konnyu suli. Minimum 25 pontos matek, 35 pontos magyar kell. Ha megvan, es az atlagod 4,3 folott van tuti bent vagy.

Nehany tanart nem kedvelek, van olyan ora, ahol meg csak filmeket nezunk...😄

2015. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem ide és be is jutottam biosz-kémia szakra. Teljesen más mint az általános, sokkal többet kell tanulnom és nehezebb is (de ez attól függ milyen szakot választasz). Nem annyira nehéz bejutna, ha rendesen tanulsz jó az átlagot és megírod jóra a felvételit. A tanárok legalábbis akiket én kaptam kedvesek és megértőek. A közzöségbe meg ha betudsz illeszkedni onnantól kezdve nincs probléma:)
2015. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!