Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mukodik ez felsooktatas...

Hogyan mukodik ez felsooktatasra (alapszak) jelentkezeskor?

Figyelt kérdés
Mar van erettsegim, de angolbol nem tettem, mert nemetet csinaltam. Most nyaron lerakom az emeltszintu angolt, de mar februarban jelentkeznek az alapszakra, amikor is meg nem lesz meg az erettsegi eredmeny. Tudom, hogy igy is lehet jelentkezni, de a gyakorlatban ez, hogy nez ki. Beirom, hogy folyamatban van es utolag valami papiron elkudom nekik az eredmenyt?
2015. szept. 28. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont így működik. Hiszen aki május-júniusban teszi az egész érettségit, az is télen előre jelentkezik valahova. Van egy határidő majd az érettségi időszak után, ameddig fel lehet tölteni az elmaradt dokumentumokat.
2015. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. szept. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!