Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?...

Segítség! Mit csináljak? HELP! SÜRGŐŐŐŐS!

Figyelt kérdés

általános 7. osztályába járok, és van egy idióta bukott "osztálytársam" aki kilencedikes lenne, más iskolába járna, de mégse vették oda fel, vagy nem tudomm mi van... de az a lényeg, hogy most miatta kapnék igazgató-helyettesit!

Múlt hét pénteken volt irodalomóránk, és ők a hátsó padsorban ( a másik fogyatékos osztálytársammal) és köpködtek, dobálótztak, és már nagyon idegesített. Szóltam a tanárnak, hogy csináljon velük valamit, állítsa le őket, és ő bevágott nekik egy figyelmeztetőt (ofő).

Aztán később mentem ki a fizikateremből, és a padtársam elfelejtette visszaadni a kisollót, amit a tolltartómban tartok (kellett neki, egyébként mindenki azt mondja rá, hogy körömvágó olló) és kifelé menet felkaptam.

Mentem le a lépcsőn, az a kettő rák meg rám volt akadva, mert "miattam kaptak beírást", aztán ott mentek mellettem, és mgekérdezte az egyik,h mi van a kezemben, én meg mondom hogy olló (egyébként az élénél fogtam), és ő meg mondta, hogy ne tartsam oda hozzá, és teljes erejéből vállon ütött. Aztán mikor leértünk a lépcsőn, fellökött. Lehet, hogy valahogy felé lendült a kezem, de azt hiszi, és azt mondta az ig.-helyetesnek, hogy én odatartottam a nyakához(!!!)Szerintem azt nem mondta, hogy megütött, de mind1.

Az a lényeg, hogy utolsó órában már nagyon kiborultam, és elbőgtem magam. Angolóráról kikísért az egyik oszt.társam, és az angoltanár azt mondta, hogy keressük meg az ofőt.

Felmentünk, és kihívtuk óráról, hogy beszélni szeretnénk vele ( ilyen jófej) és elmeséltem neki a sztorit. Ő azt mondta, hogy nem kapok semmit, és hogy az az idióta osztálytársam már fél lábbal sincs az iskolában, meg hogy el fog vele beszélgetni, mert megütött.

Ezek után ma állok a buszmegállóban, és az egyik évfolyamtársam azt mondta, hogy megkérdezte az ig.helyettest (aki egyébként szerintem tök jó fej(néha)) aki azt mondta neki, hogy én csak hazudozok össze-vissza.

És most nem tudom, hogy mit csináljak, nekem reménytelen a helyzet, bár az ofő megígérte, hogy semmit nem kapok. De most annyira félek, hogy a fogyatékos, kétszer bukott osztálytársamnak hisznek, aki meg eldicsekedett vele, sőt azt mondta, hogy én odatartottam a nyakához az ollót, és csak azért nem vágtam el a torkát, mert vki rám szólt ( ami egyébként tökre nem igaz, mert senki sem volt ott)

Légyszi, értelmes válaszokat, bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, de senkinek nem mertem így elmondani az egészet...

13/L


2015. szept. 28. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

MOndd el az igazgatónak, ne a helyettesnek.


Egyébként meg szólj a szüleidnek is, az ilyen mocskokat jobb elkerülni. NE szólj hozzájuk, ne ülj melléjük, ha közelednek csak menj arrébb!


Ha kapsz beírást, akkor tudod, hogy a helyettesetek egy idióta (pont mint amilyen az enyém volt anno)

2015. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most egy általad is "fogyatékosnak" (bár nem szeretem degradáló jelzőként látni ezt a szót) és hazudozónak tartott kölyöknek hiszel?


Én egyáltalán nem lennék arról meggyőződve, hogy tényleg beszélt az ig.-helyettessel, és ő tényleg azt mondta, hogy igazgatóit kapsz. Szerintem ez kamu. Azért ilyen büntetés előtt az a minimum, hogy az igazgató elbeszélget az érintettekkel, mielőtt igazságot tesz, és az ofőd ígérete is azt bizonyítja, hogy hazudozik a gyerek össze-vissza.


Úgyhogy szerintem nyugodj meg, nem eszik ilyen forrón a kását.

2015. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, tényleg beszéltek az ig. helyetessel, láttam, amikor kimentek az irodából! :(
2015. szept. 28. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is meséld el a szüleidnek, és mondd el azt is, hogy lehet emiatt kapsz igazgatóit.
2015. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De köszönöm a gyors válaszokat! Némileg megnyugodtam, de azért még mindig félek..
2015. szept. 28. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulj valami önvédelmi sportot , azt max megvered őket iskolán kivül
2015. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek és velük közösen keresd fel az igazgatót akár az osztályfőnök jelenlétében és mond el mi történt. Őszintén nyíltan és az igazságot. Nem szabad lenyelni az ilyet és merj beszélni róla!

Ne adj kombinálásokra meg ismerősök mende-mondáira. Egy beírás önmagában nem a világ vége, de ha jogtalanul kapod - főleg ha ezzel olyan dolgok terjednek rólad aminek semmi valóság alapja akkor állj a sarkadra.

Ne foglalkozz az ilyen idiótákkal amennyire lehet kerüld el, és próbáld kizárni. Feltételezem nem sokáig fog hozzátok járni.

Ha esetleg szeretnél róla beszélgetni, vagy bármi, írj nyugodtan.


20L

2015. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!
2015. szept. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!