Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor jelentkezzek egyetemre?...

Mikor jelentkezzek egyetemre? (Terhesség)

Figyelt kérdés
Úgy adódott a helyzet,hogy érettségi után terhes lettem. Mivel a család párom oldaláról és az én oldalamról is azt mondta segít,ráadásul párom már dolgozik így úgy döntöttünk,hogy megtartjuk.Érettségi után okj-s képzésen szerettem volna még 2 évet maradni az iskolámban. De most úgy döntöttem,hogy a baba mellett egyetemre mennék. A legjobb úgy lenne ha akkor mehetnék mikor ő már bölcsis. Mikor érdemes jelentkeznem ha márciusban fogok szülni? Van olyan lehetőség,hogy most 2016-ban jelentkezek és akkor passziváltatom magam addig? Vagy nem érdemes(esetleg addig nem is lehet passziváltatni) ?
2015. szept. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szüld meg,add örökbe és utána jelentkezz. Komoly egyetem komoly szakát NAGYON nehéz puja mellett elvégezni!
2015. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Második babámat várom, az első 2 éves, és mellette most fogok állam vizsgázni mérnökin. Az első válaszadót ne vedd komolyan, a válaszának színvonala mindent elmond arról, mennyire érdemes figyelni rá. Én már nem vagyok húsz éves, ettől függetlenül úgy gondolom, átérzem a helyzeted. Ha van segítséged, és meg tudod oldani levelező képzésen azt, amit szeretnél, akkor már akár szeptembertől jelentkezhetsz (a baba márciusban megszületik, több, mint fél éves lesz, mire kezdenél, akkor már pár órára vigyáznak rá mások, heti 1-2 nap). Ez teljesen jól összeegyeztethető a családdal, háztartással és párkapcsolattal is. A bölcsi és nappali tagozat keményebb megoldás, a babának sem annyira jó.Én a levelező képzéseket javasolnám neked. De bárhogy is döntesz, sok boldogságot és kitartást! :)
2015. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

"Én a levelező képzéseket javasolnám neked."


Ja,de nem mindenki "Büfé-ruhatár" szakos akar lenni. Orvosi,jogi,állatorvosi,..."nehezebb" levelezőn. :)

2015. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Unokatestvérem kisgyerek mellett csinálja a jogot, jól megy neki, be tudja osztani az idejét, van segítsége is. Szerencsés. Te is az vagy, szóval szerintem akár most is jelentkezhetsz, ahogy a kettes válaszoló írta. Én is a levelezőt ajánlom, a kisbabának úgy sokkal jobb.


(Orvosiból nincs is levelező, kedves kötekedős válaszoló...)

2015. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Mérnökként nem érzem magam büfé szakosnak. Sajnállak, hogy annyi feszültség van benned, hogy itt kell kiadnod. Érdemes lenne pszichológust keresned és foglalkoznod a problémáiddal!
2015. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

"(Orvosiból nincs is levelező, kedves kötekedős válaszoló...)"


[link]


[link]

2015. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!