Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen más, ehhez hasonló...

Milyen más, ehhez hasonló témát válasszak dolgozathoz? (Gyermekek-reklámok)

Figyelt kérdés

Gondolom ez a téma már annyira ki van boncolva, hogy nincs értelme én is ebbe belekezdjek: óvodások és reklám kapcsolata...

De mégis valami ehhez hasonlóval szeretnék foglalkozni, mert ez érdekel.


Bármi ötlet?


2015. szept. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen gondolkozom ötleteken, de írd meg azt is, hogy milyen suliba jársz, mert eléggé más, ha egyetemi beadandó, meg megint más, ha középiskolás vagy felső tagozatos fogalmazás.
2015. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Egyetem, kommunikáció és média szak

2015. szept. 29. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendben. Akkor érdemes pár ide vonatkozó szakirodalommal kezdeni, amikre hivatkozhatsz is.

Ebben a témában "alap" a Kósa Éva-Vajda Zsuzsanna-féle Szemben a képernyővel c. könyv, illetve az általuk írt Neveléslélektan könyv.

[link]


Én mindenképp a szocializáció fogalmán keresztül vizsgálnám ezt a kérdést. Érdekes lehet az anyanyelv elsajátításának folyamata irányából is vizsgálni.


Találtam még egy ilyet:

[link]


Sok sikert!

2015. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. szept. 29. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2015. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!