Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hosszúnak kell lennie...

Milyen hosszúnak kell lennie az emelt szintű történelem tételeknek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A vizsga követelményben az van, hogy a szóbelin 20 percet kell beszélni. De igazából az a lényeg hogy a témát tökéletesen körbejárd, legyen alapos. A saját magam szóbelijét hozom példának 14 percet beszéltem úgy, hogy a felkészüléi idő alatt 4 oldalt írtam (közepes betűkkel írok) és 10 perc alatt elmondtam utána a témához kapcsolódóan beszélgettünk.


Ha bármilyen kérdésed van vagy segítség kell a témák kidolgozásához nyugodtan írj.

2015. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt kifelejtettem 58 pont lett a 60-ból a szóbelim.
2015. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tévedés. A vizsgaleírásban az van, hogy maximum 20 perces lehet a szóbeli felelet, a tanárok kérdéseivel együtt. Ezt nem kell végigbeszélni, a fontos, hogy minden benne legyen, aminek kell, és jól. Azt gondolom, hogy emelt szinten azért valószínűleg nem lesz 10 percél rövidebb egy jól sikerült felelet, de 10-12 percben már reális jól elmondani.
2015. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!