Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rekreációszervezés egészségfej...

Rekreációszervezés egészségfejlesztés Diploma mire jó? Hol lehet ezt hasznosítani? Kik alkalmaznak ilyen szakembereket? Valaki aki ezzel eltudott helyezkedni?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel ezzel a diplomával kapcsolatban. Mennyi lehet a fizetés?

2015. okt. 5. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Szívem szerint rávágtam volna, hogy semmire.

De nyilván egy ilyen büfészakkal be lehet kerülni bármilyen wellness hotelbe vagy nagyobb fürdőbe megfelelő kapcsolatok/nyelvmunka árán. Aztán ott ha el tudod hitetni, hogy munkád mennyire fontos akkor gondolom óriási pénzeket lehet leakasztani. Előny ha apu aktuális kormányközeli kapcsolatokkal rendelkezik

2015. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, büfészakozol, közben pedig milyen jól lehet keresni vele (még ha szerinted csak lenyúlás árán, kapcsolat révén, stb.), hol itt a logika?

A kérdezőnek: tanulj vele tovább, mert a BSc nem sokat ér önmagában. Kevés a meghirdetett álláslehetőség, de ez nem azért van, mert büfészak lenne, hanem azért, mert az olyan analfabéták, mint az első válaszadó, fingjuk nincs arról, hogy ez a terület mennyire fontos a mai modern társadalmakban. Beszélj legalább 2 idegen nyelvet magas szinten, külföldön nagyon sok helyen el lehet vele helyezkedni, természetesen alacsony fizuval az elején, de megélhetési gondjaid nem lesznek. Tény, hogy nem egy mérnöki, vagy orvosi, sem rangban, sem anyagi értelemben, de hogy büfészak lenne, azt csak azok mondják, akik csökkent értelmi képességűek...

2015. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Második, ezek szerint te is büfészakos vagy?:)

Nyilván el lehet vele helyezkedni, nem mondom, hogy a mai világban fontos ezekkel a dolgokkal foglalkozni, de hogy nem diplomás többszázezres nettóval abban is megegyezhetünk.

2015. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én egyáltalán nem mondtam, hogy több százezres nettóval, ez csak neked szúrja a csőröd, hogy mérnökként, orvosként, istentudjamilyen végzettségeddel (amit elhiszem, hogy nehezebb volt elvégezni) kevesebbet keresel, mint én az állítólagos büfészakommal. Nyilván nem kell magyaráznom, hogy nem a befektetett munka függvénye a jobb kereset, sokkal inkább a kereslet-kínálaté...
2015. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!