Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az OKJ-s bizonyítványban...

Az OKJ-s bizonyítványban melyik vizsgák eredménye látszódik?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a modulzárók eredménye is látszódik? (amiket év közben írtunk vagy szóban vizsgáztunk) Vagy csak az utolsó nagy vizsa eredménye fog látszódni?


(Én jelenleg gyakorló gyógyszertári asszisztensire járok és utána szeretném még megcsinálni a ráépülő asszisztensi képzést is.)


Köszönöm előre is a segítséget!



2015. okt. 9. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk évvégén voltak ún. modul záróink és azok egy ugyanolyan táblázatba bele vannak írva mint az érettsséginél. (csak annyi különbséggel, hogy modul név + %)

Illetve a legtetején van egy jegy

2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Lenne még egy kérdésem: most nem tudtam elmenni a modulzáróra.(elaludtam-ezért nem is tudtam lejelentkezni a vizsgáról) Azt tudom, hogy pótmodulzáróra kell mennem, de azt nem, hogy ilyenkor az az egyes is benne lesz-e a bizonyítványomban, amit az elmulasztott vizsgára kaptam vagy csak a pótmodulzáró jegye? Valaki tudnak ebben még segíteni? Köszönöm! :)

2015. okt. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!