Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért romlanak a jegyeim?

Miért romlanak a jegyeim?

Figyelt kérdés

A nyelvtanon kívül mindig jeles tanuló voltam, az négyes. Viszont idén, hetedikben romlanak a jegyeim. Van már 2 hármasom nyelvtanból, egy irodalomból (azt már feljavítottam ötösre :)) egy föciből. Matekból szinte soha ne kaptam négyest, viszont most már kettő van :(

Többet tanulok mint eddig, bár igaz, hogy mostanában sok minden történt, nem nagyon tudok figyelni. A suliban is piszkának :(



2015. okt. 17. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit ellustultál a nyáron, és még nem sikerült teljesen visszarázódni az iskolai életmódhoz. Ne aggódj, nemsokára sikerül visszaszoknod :) Ha meg becsúszik egy-két rosszabb jegy, ne túráztasd magad rajta, megesik néha. Úgyis kijavítod :)
2015. okt. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem izto, de azért köszi :)

igazáól, rengeteget sírok, gondolom hormonok :)

mindig rossz kedvm van, csak barátokkal hülyülünk néha

imádok írni és rajzolni és ezek nyugtatnakde néha ugy elszontyolodok emiatt is, hogy nem vagyok elég jo

a nyelvtant félévig nem fogom tudni kijavitani én belehalok ha lesz 3-aom a biziben :o

zen a héten nem voltam suliba mert beteg voltam és jövőhéten fizikadoga, irodalomdoga, kémiadoga, németdoga, föcidoga és töridoga. fizikábol, irodalombol azt sem tudom miböl leszs. anyukám azt mondja "ugytünik be fogsz kapni pár egyest"

öszintén mondom soha nem volt hármasnál roszbb jegyem!

2015. okt. 17. 01:32
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet azert mert 6-ban termeszetismeret volt, de most jott helyette a fizika, kemia, biologia, foldrajz. es egy helyett negy tantargyra kell tanulnod... lehet ezert.
2015. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztálytárstól nem tudtad megkérdezni, hogy mi lesz a doga témája...? Amúgy elég nehéz a dolgod, ha már a saját anyád is ledegradál.
2015. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt igazatok, nem tudtam kijavitani... Megkaptam eletem elso ketteset es egyeset. Az egyes az fizikabol a kedvenc targyambol. Igy nez ki h 2,7 az atlagom fizikabol es marcsak ket honap van a sulibol ami nem a semmit tevesrol szol tehat ha negyes akarok lenni akkor nagyon bele kell huznom. A ket magyar az negyes lesz. Sztem most igy a bizimben harom negyes kesz bar meg a kemia is eselyes sajna.😕😕😤😤
2016. márc. 22. 00:58
 6/10 A kérdező kommentje:

végül egész tűrhető lett :)

fizikának neki feküdtem és meglett 4,1 es átlaggal a négyes... a nyelvtan négyes lett, az irodalmat megadta a tanárnő. Ezen kívül még kémia lett 3,6-os átlaggal 4 es. Így 3 négyesem és 13 ötösöm lett:)

2016. júl. 3. 01:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor gratulálok. Party time!
2016. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaja :D
2016. júl. 3. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez lettem 4,5-ös àtlaggal,mivel ne szàmitjak bele a szorgalmad es a magtartàst,ezèrt 3 nègyesem lett: kèmia,földrajz,Matek.

Èn is most megyek nyolcba.😊

2016. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
uuh melyik suliba jársz? privibe is irhatod
2016. júl. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!