Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsett hol tanulhatok kozmeti...

Pécsett hol tanulhatok kozmetikusnak?

Figyelt kérdés
Ha találtam ilyen képzést, az is inkább ilyen tanfolyam jellegű, én meg kifejezetten OKJ-t keresek. Van erre lehetőség? A Simonyi szakközépiskolát néztem még, de részletes tájékoztatót nem találtam, hogy mikor lehet jelentkezni, van e lehetőség ingyenes képzésre, amennyiben OKJ-s papírral még nem rendelkezem stb.
2015. okt. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de nem csodálkozom azon hogy kozmetikus akarsz lenni. Gondolom az egyetem nem menne ha még ahhoz is hülye vagy hogy utána járj.

Először is, biztos lehetsz benne hogy a Simonyiba kell menned. Annyi a dolgod, hogy felhívod őket, és elmondod mit szeretnél. Ha 95ben , vagy előtte születtél akkor nappali képzésre mehetsz. Ha van esti tagozatuk kozmetikusként, akkor oda mehetsz. Biztos vagyok benne hogy ha felhívod őket, és van még helyük.. ami biztos.. akkor mehetsz és beiratkozhatsz egyből.


/egy pécsi egyetemista/

2015. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves pécsi egyetemista! Jó nagy bakot lőttél ezzel a beszólásoddal, amit nem is fogok szó nélkül hagyni. Fogorvostan hallgató vagyok, még pedig harmadéven, még pedig csúszás nélkül. Lehet, hogy a te szakodat mindenféle hozzádhasonló, kommunikálni nem tudó tag el tudja végezni, de szerencsére ez a mi képzésünkre nem jellemző, azért az köztudott - lehet te is hallottál már róla - hogy ide zömmel értelmes embereket vesznek fel. Most hogy tisztáztuk ezt az apró félreértés: Pécsett a Simonyin kívül más lehetőséget nem találtam, amihez viszont csak egy röplap tartozik igen kevés tájékoztatással. Természetesen fel fogom hívni őket, de reménykedtem benne, hogy más esetleg többet tud a dologról, esetleg van ilyen képzés máshol is. Az OKJ-s rendszerrel egyébkent jobban tisztában vagyok, mint te, ugyanis egyetem előtt nappali OKJ-ra jártam, amit viszont nem fejeztem be (hiszen egyetemista lettem - akárcsak te), többek között ezért is volt lényeg, hogy OKJ-s papír nélkül vajon van e ingyenes képzés. A röplapon ilyen információk nem voltak, de mielőtt odatelefonálok, szerettem volna informálódni, hogy egyáltalan milyen lehetőségek vannak. Mint mindenki más is itt ezen az oldalon. Mellesleg a gugli nagyon jó barátom, az összes régi tanfolyamot és OKJ-t megtaláltam már, bár évek óta nem indítják őket, Simonyiról meg kevés információ van, deazzal nyugodj meg, tökéletesen tisztában vagyok. Annyira mégsem lehetek balambér, mint te azt szeretnéd hinni.

Egy jó tanács: bár nem valószínű, hogy a jövendő végzettségedhez kelleni fog, de azért ha van lehetőséged vegyél fel valami kommunikáció és etika, valamint szövegértelmezési órát, mert igen komoly problémáid vannak vele. Esetleg kérd meg a kedves édesanyádat, elvégre az ő dolga lett volna, hogy tanítson meg - már ha tud - a helyes viselkedésre, mert szemmel lathatóan ez most nem az erősséged. Anyukádra haragudj emiatt, ő felejtett el a társadalmi normáknak megfelelő embert nevelni belőled. Na szervusz!

2015. okt. 21. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy oda ne rohanjak :-)

Másodéves orvostanhallgató vagyok, szóval nem igazán érdekel a kis visszaszólásod.

Az viszont gáz, hogy orvostanhallgatóként annyi eszed nem volt hogy felhívd őket, és most lehet mentegetőzni hogy te felakartad.. hát persze :)

2015. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!