Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolaváltás. De hogyan...

Iskolaváltás. De hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok jelenleg egy Kecskeméti iskolában,de megbántam,hogy ide jöttem, így váltani szeretnék minél hamarabb. Amelyik iskolába át szeretnék menni az gyengébb mint amibe most járok. Az oka az hogy át szeretnék menni az hogy rájöttem,hogy nem is érdekel az a szakma amin jelenleg vagyok így inkább egy könnyebb iskolába ennék át. Másrészt a bejárás is szörnyű és elég kemény iskola. A kérdésem az lenne,hogy mennyi idő a lefolyása ennek az egésznek? Mi a teendő (első lépések)? Nagyon fontos lenne ez nekem!

2015. okt. 19. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

1.lépés: az új iskolába menjetek a szülővel - ehhez az igazgatótól kell kérni egy időpontot.

Ő mondja a további lépéseket- hogy tud-e fogadni, és mit kell tenni. Addig a mostani iskolában ne beszéljetek róla.

2015. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2. válaszoló: muszáj időpontot kérni az igazgatótól, nem lehet bemenni csak úgy magunktól?
2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát de, csak lehet hogy nem ér rá, órán van, értekezleten stb lehet hogy sokat kell várni. Az iskolaigazgatókat általában csak röptükben lehet elkapni. Ehhez azért egy nyugodt félóra kell.
2015. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!