Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zsigmond Király Főiskolán...

Zsigmond Király Főiskolán vagy a Kodolányi János Főiskolán jobb a mesterképzés? Mi a véleményetek a két iskoláról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
egyikre sem mennék, kodós diploma az alapból is kuka.
2015. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne kuka a Kodolányis diploma?? Nem tudom mennyire vagy tisztában vele, hogy hány volt kodolányisnak van saját cége, vagy hányan dolgoznak vezető pozícióban. ;)

Én ajánlom a KJF-et,nagyon színvonalas, jól képzett oktatóktól tanulhatsz. Rengeteg lehetőség van kipróbálni magad gyakorlatban, így nem csak elméleti tudásod lesz, hanem érteni is fogsz ahhoz, amit tanulsz. Szerintem jó, hogy nem 400 fős előadások vannak, hanem kisebb csoportok, így mindenkire bőven jut idő. Ha valamelyik mesterről bőven szeretnél tudni valamit, kérdezz nyugodtan!

2016. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!