Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Itt tényleg senki nem fizetett...

Itt tényleg senki nem fizetett le vizsgabiztost? (jogsi)

Figyelt kérdés

sok kérdést átolvastam és mindenki nagyon ellene van,meg hogy ez milyen gusztustalan dolog...

pedig a "való életben" nem ezt hallani....

őszintén ...ki az aki lefizette a VB-t?


2010. márc. 16. 20:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
oktatóm a'szonta bevett szokás és sokmindenki él ezzel a lehetőséggel...
2010. márc. 16. 20:56
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyik ismerősömék lefizették. Sajnos sokan élnek a dologgal így van egy két vizsgabiztos akik már úgy mennek vizsgáztatni, "hogyha ő nem fizet, bármilyen jó is, nem engedem át". Ez saját tapasztalat.
2010. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

páromnak nem volt választási lehetősége, perkálni kellett.

na jó, választhatott volna, hogy nem, de annak sejtheted a következményét.

2010. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én akartam, mert szóltak, "nem túl rendes" a vizsgabiztos, de az oktatóm nem engedte, azt mondta jól vezetek nincs rá szükség. Mégis megbuktatott, de megindokolni nem tudta.. Másodjára ott volt a zsebemben, de átmentem, nem volt rá szükség. (az oktatómnak nem is szóltam, hogy akarok adni)
2010. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én fizettem. Biztosíték, tudom, hogy vezetek elég jól, de ha megbuktat akkor, akkor hónapokat kellett volna várnom a következő vizsgára. (Utolsó időpontban mentem, valamikor november végén talán.)
2010. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
54%
a párom csak pénzzel tudott átmenni. nagyon jól vezet,nem az órákon tanulta meg a vezetést,elötte is már tudott. de van olyan vizsgabiztos,aki nem enged át pénz nélkül. és ez nagyon sok helyen így van
2010. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Én is adtam 17 ezret.
2010. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően két eset van:


- fizetsz, pedig tudsz vezetni. Állati nagy marhaság, mert akkor fenntartod ezt az állapotot!!!


-fizetsz, mert nem tudsz vezetni. Állati nagy marhaság, mert veszélyezteted a körülötted közlekedőket és magadat is...

2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kiegészítve van még pár eset pl. nem fizetsz mert jól vezetsz, de megbuktat (mert van ilyen) és rámegy plussz időd és pénzed a plussz órákra, holott igazság szerint már az első vizsgán át kellett volna menned.
2010. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És pont erre számít a vizsgabiztos, tehát mégis csak két alapvető eset van.
2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!