Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben megírhatom újra a ZH-t, amikor a javító ZH van?

Figyelt kérdés
A tantárgyi honlap szerint abban az esetben mehetek el javító ZH-t írni, ha az egyik ZH-m sikertelen volt. Kiderült az egyik tárgyból az eredmény, ami bár sikeresen meglett (az 1. ZH), kiszámoltam, még akkor sem lenne meg összesített eredményként az 5-ös, ha a 2. ZH-m valami csoda miatt max pontos lenne. Arra gondoltam, újraírnám az 1. ZH-t akkor, amikor a többiek ugyanebből az 1. anyagrészből javító ZH-t írnak (még akkor is, ha ezzel ronthatok az esetleges eredményen, és azért írnám újra, mert sokkal jobban meg tudom csinálni, csak matekos tantárgy volt, és csúnyán elszámoltam pár dolgot). Szerintetek ebbe a gyakorlatvezető belemenne, vagy ti hogy látjátok, kivitelezhető ez a dolog?
2015. okt. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy belemegy az oktató, de egyáltalán nem biztos. Hiszen ha neked javítási lehetőséget kínál, az azt jelenti, hogy mindenkinek meg kellene ezt adnia, aki esetleg jobb jegyet szeretne, tehát saját magának csinálna ezzel rengeteg plusz munkát. Mindenesetre egy próbát megér. Nem tudom, milyen tárgyról van szó, de ha olyan az anyag, akkor akár valamilyen plusz feladat vállalását is felvethetnéd, nálunk pl. volt olyan, amikor ilyesmivel lehetett javítani.
2015. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan tárgy, ahol az emberek 90%-a inkább az átmenőre hajt, és "túl szeretné élni", így nem sokan élnének az esetleges javítási lehetőséggel. Megkérdezem majd, köszönöm
2015. okt. 22. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg javíthatsz. Ha mást nem, van pótpót zh, és azon.
2015. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebből nem. :)


Egyetlen 1 javítási lehetőség van, ahol vagy az 1., vagy a 2., vagy mindkét részből írod a javítót. Nincs UV.

2015. okt. 22. 12:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve nem UV, hanem pót-pót ZH*. Ez csak egy gyakorlat.
2015. okt. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!