Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok jó puskázási trükköket?

Tudtok jó puskázási trükköket?

Figyelt kérdés
olyat ami nem feltűnő mint például a kézre ill. karra írás, és ha a tanár mégis gyanút fog akkor gyorsan eltüntethető. Az "én tudok egy remek trükköt: TANULD MEG RENDESEN!!! LOOL! XDD oltás!" féle válaszokat nem veszem figyelembe és törlöm! stréberek kíméljenek!

2015. okt. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
keredzkedj ki wc-re a mobilteloddal
2015. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha rendes asztal van, aminek a vége alacsonyabban van, akkor csa előveszed a telefonod, és eltakarod a felsőddel (akkor a legjobb, ha a fal felöl ülsz). Figyelj, hogy amokir beütsz valamit, akkor ne mozogjon a vállad. Inkább jegyezz meg többet, és csak utána írd be, vagy egy kézzel old meg, de akkor nehéz elrejteni
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó:

nálam bukott már le több diák így, amíg a mobilt nézik, mereven van a tekintetük, és ez az, ami árulkodó

2015. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, ez a része a nehéz. Én már tudom, hogy a számológépben a telómon hol vannak kb a számok. Csak megnézem az eredményt, meg hogy jól írtam-e a műveletet. Egy adag gyakorlás kell hozzá, de megtanulható.
2015. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ferencz Luca válasza:
ha olyan dogát írtok ahol csak egy lapot kaptok és nincsenek kérdések akkor otthon írd meg a dogát és órán az üres lapra írkálsz valamit és az otthon megírt dogát adod be
2016. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!