Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egészségügyi alapismeretek...

Egészségügyi alapismeretek középszinten, tételek (? )

Figyelt kérdés

Érettségizem egészségügyi alapismeretekből, de teljes tételeket, vagy csak a vázlatos változatukat nem igazán találtam. Van egy kérdéssorom amit az oktatáshu-ról töltöttem le, de ott ömlesztve vagy 100 kérdés van, és mivel már érettségiztem, tanár segítségét se tudom kérni, mi szükséges belőle és mi kellett csak az írásbelihez.

Ha valaki tett eü alapismeretekből közép vagy emelt szinten vizsgát az elmúlt években, nagyon hálás lennék, ha el tudná küldeni a jegyzeteit! Nem teszem fel sehova, nem árulnám, csak mankó lenne nekem a felkészülésben. Köszi :)



2015. okt. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem is jól jönne, én is szeretnék ebből a tantárgyból érettségit.

Nemrég nekiálltam kidolgozni a témaköröket amik meg vannak adva, attól függ hogy emelt- vagy középszintre megyek, hogy mennyire sikerül ezt megvalósítani.

2015. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondják meg a tételeket...
2015. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem adják ki a tételeket, sőt nálunk a tétel címeket se adták meg.
2016. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!