Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tesire kötelező...

Fiúk! Nektek tesire kötelező váltózoknit vinni?

Figyelt kérdés
Bálunk a tesitanár megköveteli és sajnos gyakran otthon felejtem, ami miatt egyest ad. Ez szerintem igazságtalan, de hiába jeleztük feléje, nem érdekelte. Közben hallottam van olyan suli, ahol nem is kötelező váltózoknit vinni. Tényleg van ilyen? 17/F

2015. okt. 27. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100 iskolából 99 helyen nem kötelező... Sőt, ezt a marhaságot még csak nem is hallottam idáig...
2015. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D Nálunk a kutya nem ellenőrizte és nem is volt kötelező. Ezért egyest adni, hát...


És hogy ellenőrzi mégis? Körbejár és mindenkinél megnézi, hogy van-e zokni a lábán és egy másik a kezében vagy mi? Esetleg vigyél egy zoknit pluszba, amit bent tartasz az iskolában a szekrényben és akkor mindig lesz nálad, maximum nem használod.


Mondjuk szerintem ettől függetlenül tényleg érdemes a váltózokni, mert beleizzadsz nagyon, de ez tényleg röhejes, hogy kb. 10.-eseknek ezért ad egyest...

2015. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezért egyest adni... Nálunk is anno kötelező volt mindenből váltó cuccot vinni (iskolai egyen póló, rövidnadrág, fehér zokni) de ha valami hiányzott akkor max fekvőtámaszoztunk.
2015. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te csak ne panaszkodj. Nálunk is kötelező volt a fehér zokni tesiórán. Én egyszer nem vittem váltózoknit és fekete zokniban jelentem meg órán. Levetette velem a zoknit és a cipőmet is, és mezítláb kellett tesiznem egész órán.
2015. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sikerült beszélnünk a tanárral. 50 fekvőtámasszal ki lehet váltani, ha nincs felszerelésünk. Ez szerintem nem teljesíthetetlen, de mivel minden nap van tesink, úgy már túl sok lenne, inkább viszek magammal váltózoknit.
2015. nov. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!