Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 26 évesen egyetem? Egyáltalán...

26 évesen egyetem? Egyáltalán milyen feltételei vannak a jelentkezésnek?

Figyelt kérdés
Pár éve élek csak Magyarországon,már magyar állampolgár vagyok,de semmit sem tudok az itteni jelentkezési feltételekről.Munka mellett szeretném csinálni,ha ez lehetséges.Félek tőle,hogy túl "öreg" vagyok hozzá,hiszen már 30 fölött lennék,mire befejezném.De úgy érzem szükségem van rá,hogy magabiztosabb emberré váljak,arról nem is beszélve,hogy diplomával talán több lehetőségem lenne egy jó munkahely megszerzéséhez.
2015. okt. 28. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én 31 évesen most kezdtem el.Semmiről nem maradsz le.
2015. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%
milyen származású vagy?
2015. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

31 vagyok, jövőre diplomázom, és még akarok mást is tanulni, ott majd leszek kb. 36 mire végzek, és még ki tudja, továbbképzések, stb. Miért ne tanulhatna az ember, ha akar, és nem tiltja semmi? :)


A felvi.hu-n láthatod a felvételi jelentkezés feltételeit. Tanulmányozd! :)

2015. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!