Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek tovabbtanulni? Es...

Hova menjek tovabbtanulni? Es mit vigyek a koliba?

Figyelt kérdés

Menni fogok tovabbtanulni kozepsuliba, en a Szilagyi Neumann es a Gardonyi kozott kondolkodom Egerben ! A tanulásom 4-5 es mindenkepp kolis szeretnék lenni!! Es leirnatok nekek azokat a dolgokat amit kihagytam? A koliba nehezba bejutás?


Agynemu(kisparna , lepedo,pled,takaró)

Ruha(egy heti)

1 Beléses, 1sportcipo

2papucs( furdeshez szobaba)

Kontos

Pipere cucc( tusfurdo ,sampon,smink,olloszett)

Tu,cerna,ollo

Elemlampa

Telefon,tolto

Konyvek

Nyaklanc ,gyuru,karkoto

Iskolai cucc( tolltarto ,fuzet,konyv,korzo,vonalzo)

Kedvenc pluss maci

Fogkefe

Fogkrem

Penz

Zsepkendo

Lakat

Zacsko a szennyesnek


Ennyi lenne


2015. okt. 29. 08:46
 1/5 anonim válasza:

Lefúrva,a szekrény aljába.: [link]


[link]

2015. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. okt. 29. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ruhából praktikus picit többet vinni, legyen tartalék, ki tudja milyen idő lesz stb. (De ez majd úgyis kialakul, hogy lesznek a koliban pluszba ruháid.)


A tű, cérna, olló, illetve az elemlámpa nekem sose kellett, hiányzott, pedig éveken át voltam kolis.


Hajszárító. (Legalábbis nálunk nem volt a koliban, vinni kellett.)

2015. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most vettem észre, hogy a "hová menjek" is ott volt a kérdésben. Egri vagyok, valamennyire rálátok az iskolákra, bár nem most jártam már középiskolába, hanem 2001-2005 között.

- Szilágyi: kint van a Lajosvárosban, koli közel. Régen jó színvonalú volt, most már... Hogy is fogalmazzak... Az utóbbi években bekerültek olyanok is, akik nem odavalók lennének. (Régen az utcán ránézésre meg tudtad mondani, hogy ki szilágyis, ki keris (kereskedelmi szakközép, közel van a Szilágyihoz, egyik legrosszabb iskola Egerben. Most már sajnos vannak olyan szilágyisok, akik inkább kerisnek illenének be...) Ám összességében a Szilágyi nem rossz.

- Neumann: az Északi-lakótelepen (Csebokszári) található, míg a koli szintén a Lajosvárosban, tehát az iskolába buszozni kell. (Ha jól tudom, van külön busz, amivel mennek.) Mindig is erős iskola volt. Nézd meg, hogy milyen szakok vannak stb., általában Egerben mindenkinek az informatikai dolgok jutnak róla eszébe, de van általános gimi része is.

- Gárdonyi: bent található a belvárosban, koli közel. Vallásos iskola, ezt mindenképp vedd figyelembe. Ezzel együtt jár a jó színvonal, de az is, hogy menni kell templomba, szigorúbban az öltözködési szabályok átlag iskolai napon is stb. Jó a színvonala.


Nem tudom, a Dobó miért nem merült fel, én még azt bevenném a sorba. :) Jó színvonal, ami annyit még nem romlott, mint a Szilágyié. Erős képzés, az iskolának "van neve" (tudnak róla, ismerik, jók a továbbtanulási arányok a legerősebb egyetemekre stb.).

2015. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom . A hajszaritot tenyleg ki hagytam. A Dobo tenyleg nem merult fel de ahogy leirtad igy mar tudom ! a Szilagyiba gondolkodom a legjobban. De koszonom a valaszokat
2015. okt. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!