Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukasra allok de felek a...

Bukasra allok de felek a tanartol mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fizikabol mrg eddig egy dogat irtunk az egyes lett

Szirnyu vagyok belole de ugyanakkor felek a tanartol ra sem merek nezni

Egyszeruen mindenkit akinek nincs erzeke a fizikahoz kicikiz es csak a jokat segiti

Felek tole

Mit tegyek?

Esetleg a neten van valami fizika oldal?

Mert nagyon szarul jegyzetelunk

Nagyon kis betukkel ir semmit nem latunk

Vki pls segitsen



2015. okt. 30. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A tankönyvben szépen le van minden írva, amire szükséged van. Csak le kell ülni és meg kell tanulni. A tanártól meg nem kell félni, úgysem fog bántani.
2015. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"Csak le kell ülni és meg kell tanulni."


Na persze :)... Kár, hogy a dogákat alkalmazott fizikából írják, a színes példák a tankönyvből itt elég keveset érnek. :(

2015. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Az elméletet (képleteket) meg kell tanulnia, hogy tudja használni őket, nem? ...

Egyébként meg, gondolom van feladatgyűjtemény is, kis szerencsével megoldás is van hozzá, így ha nem megy, vagy ha sikerült megoldani, akkor tud mihez nyúlni.

2015. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nimcs tk
2015. okt. 30. 14:12
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elobb irtam h nimcs rendes jegyzet

De hagyjuk.. ugysem erti senki h mit erzek

2015. okt. 30. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen tanárom. Ismerős a helyzet. Hányadikos anyag kellene?
2015. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8.-os vagyok de meg a hetedikes anyagot vesszuk:(

Minket, akiknek nincs hozza erzeke, alapbol leszr, minden oran kicikiz minket, hogy mi hulyek vagyunk, csak az okos aki a fizikat erti...

Egyebkent ez egy hat osztalyos gimnazium

2015. nov. 1. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Általános iskolai anyaghoz ezt az oldalt ismerem: [link]

Az a jó benne, hogy vannak képek és animációk, úgy talán könnyebb megérteni az anyagot. A fizika, kémia, matek tárgyakat mindig utáltam, mert 1 szót se értettem az egészből.

2015. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!