Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz volt a 2015- ös központi?

Nehéz volt a 2015- ös központi?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az idei könnyű lesz? Mindenhol azt mondják, hogy váltogatják a központi nehézségét. Egyik évben könnyű, a következőben nehéz. Tényleg így van ez? Én már most rettenetesen izgulok ezen, hatás alatt nem mindig teljesítek jól.

2015. okt. 30. 16:54
 1/5 anonim válasza:
En tavaly irtam felvételit es az előzőekhez képest tll nekezebb volt kicsit de az sztem nem igaz hogy ha tavaly nehéz volt akkor idén könnyű lesz...
2015. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem volt nehéz(egyébként a különböző tesztek nehézsége emberfüggő, nem lehet egy feladatsorra egyértelműen azt mondani, hogy na ez nagyon egyszerű, vagy éppenséggel nehéz)bár akkor, amikor írtam, nagyon sokat stresszeltem, hogy úristen mi van, ha 50 pontot sem érek el, és emiatt nem is a legfényűzőbb eredményem lett. De azért így is elértem a 74 pontot, aminek megtudatalakor óriási kő esett le a szívemről, de a következő percben már nem voltam annyira elégedett a ponttal, mert reménykedtem benne, hogy legalább 80 pontot érek el. Na mindegyis, bocsi, hogy ennyi mindent rád zudítottam. :D Na de, hogy a többi kérdésedre is válaszoljak: általában ez a "szabály" nem mindig érvényesül, de az mindig megfigyelhető, hogy egyik tantárgy nehezebb a másiknál. Tavaly véleményem szerint a magyar volt az a tantárgy.

Hogy idén mi lesz azt nem tudhatom, de ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy most a matek fog nehezedni.

De semmiképpen sem izgulj, és főleg ne nézd majd az órát, miközben írod a felvételid, mert az csak még nagyobb stresszt okoz. A felügyelő tanár általában a végénél elmondja, h még mennyi idő van hátra.

Sok sikert kívánok neked! :)

Egyébként melyik középiskolába szeretnél járni? :)

2015. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hévízi Bibó Gimnáziumba szeretnék menni. A próbafelvételit is akkor emiatt szúrtam el, mert néztem az órát. Köszönöm az eddigi válaszokat!! :)
2015. okt. 30. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sokan panaszkodtak róla a Pesten Hallottamban :D
2015. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem volt nehéz, de minden évben megy a panaszkodás a nyolcadikosoktól, hogy húú, az idei volt a legnehezebb. Az öcsém 81 pontot írt, pedig mindig 4-es tanuló volt.

Az a titka a dolognak, hogy nagyon fel kell készülni a régebbi évek feladataibl és ahhoz hasonlókból.

2015. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!