Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert folyton ilyen felreerthe...

Miert folyton ilyen felreertheto a tesi tanar? 14/L,45/F (kozepiskola) Ez normalis?

Figyelt kérdés

Peldak: Tegnap kosaraztunk es mondtam, hogy fujja fel a labdam mert ez puha es igy nem jo. Erre megkerdezte, hogy:"A kemenyet szereted"? Es kacsintott egyet.

Masik dolog, ha be kell mutatni valamilyen gyakorltot, mindig engem hiv, hogy mutassam be. Es neha kozben mutatja rajtam hogy mire figyeljunk. (Peldaul: tartsd egyenesen a labad, es vegigsimitja a combom.) Hozzateszem bir engem a tanr, direkt ugy becezget amit tudja hogy utalok es direkt szivat :D aztan meg mindig bocsanatot ke vagy megkerdezi hogy nem esett e rosszul. Mindig ram mosolyog, kacsint, direkt zavarba hoz. Engem nem zavar addig, amig ez marad a humoros, "huncut" kategoriaba. Szerintetek ez meg normalis?



2015. nov. 3. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem normàlis. A kérdés az, hogy 14 évesen mennyit látsz bele és mennyi a valóság. Ennyi idősen hajlamos az ember azt hinni, hogy mindenki oda van érte aki kedves. A nőiesség kialakulását pedig külső esemenyekből igazoljuk vissza. Azért nem hiszem hogy annyira tapogatna, ha látja másik 20 gyerek, mint szemtanu. Ennek a mozdulatnak valószínűleg nincs olyan tartalma mint gondolod, csak szamodra fura, mert még nem gyakran érintett úgy senki.
2015. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Lehet igazad van. De máskor is hozzámér, megsimogatja a fejem, megfogja a derekam, meg amikor beszél velem mindig közel jön és megfogja a vállam vagy a derekam vagy a kezem simogatja.. Lehet azt is csak én érzem "furcsának". Mondjuk például a tavalyi bál előtt vártam barátnőimet és odajött és megkérdezte, hogy bemegyek-e vele. Mondtam, hogy másokra várok, erre azt mondta, hogy megtalálnak bent. Bementem vele végül, mert rábeszélt. Aztán táncolni akart meg mondta, hogy igyunk valamit. De mondtam, hogy meg kell keresnem a barátnőim. De vannak még számomra furcsa dolgok..ha érdekel leírhatom őket.
2015. nov. 3. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne csinálja mert téged az zavar
2017. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne érjen hozzád
2017. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elég nagy probléma ha egy 14 éves diák azt érzi, hogy helytelenül viselkedik a tanár. Elsősorban a tábor feladata odafigyelni hogy még csak véletlenül se legyen félreérthető. Te pedig ne hagyd. Nem vagy köteles elviselni senki érintését.Főleg nem egy tanárét. Nyugodtan szólj neki hogy ez téged zavar legyen kedves ezt mellőzni. És én biztosan szolnék a szüleimnek , vagy legalábbis az édesanyámnak , hogy mit tapasztalsz. Erről igen is beszélni kell. Nem egy 14 éves lánynak kell kellemetlenül éreznie magát, mert a tanár helytelenül viselkedik. Ez nem normális!!!! És ne hagyd!!!
2022. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!