Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki szemüveges, lehet-e...

Aki szemüveges, lehet-e rendőr vagy tűzoltó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendőr bizonyos dioptria alatt lehetsz még, tűzoltót nem tudom.
2010. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lézeres szemműtét?
2010. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Manapság már mindenki lehet rendőr vagy tűzoltó. Inkább tanulj tovább...
2010. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem szemüveges rendőr állított elő.
2010. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az nem mindegy azon belűl, hol vagy pl: kommandós nem lehet, de iroda rendőr igen, sztem.
2010. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Engem szemüveges rendőr állított elő."


Lehet, hogy neki idő közben romlott meg a szeme...

Barátom egyik kollégáját is anno felvették,idő közben annyira megromlott a szeme, hogy már alig lát... (tűzoltó)

Tűzoltó lyukas foggal sem lehetsz...

2010. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy rendőr sem lehetsz lyukas foggal. Tesóm is rendőr. szeretnék én is az lenni, ha nem jön össze a mostani tervem, de nekem is van szemüvegem, mindkettő egy alatt van és nem is kell mindig hordanom.
2010. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Himler Árpád válasza:
Tűzoltó biztosan lehet mert mikor sulinkban diákhét volt jöttek tűzoltók és mivel én is szemüveges vagyok és tűzoltó szertnék lenni rá is kérdeztem hogy nem e baj de azt mondta hoyga kontaklencse elég
2010. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok! kérdezném lehetek e rendőr szemüveggel és ha igaen akkor mennyi dioptria alatt!és mit kell teljesíteni a látásvizsgálaton köszi
2010. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én jelentkeztem rendőrnek és semmi kifogás nem volt az ellen az egészségügyi vizsgálaton az orvosnak, hogy kontaktlencsés vagyok. Mondjuk a pszichológiain buktam el, a kérdések miatt.
2013. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!