Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem adom le a diákigazolván...

Ha nem adom le a diákigazolványom akkor használhatom így is? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
OKJ nappali képzésen voltam, most a 3. évet megkezdtem, de október végén ott hagytam a sulit. Szeptemberben kaptam új matricát a diákomra ami 2015/16-os tanévre jó. Ezt tőlem nem vették el. Egyik volt osztálytársam is ott hagyta de tőle mikor a bizonyítványt kérte el akkor elvették. Én akkor még ezt használhatom, vagy lehet valamilyen következménye annak, hogy én használom továbbra is a diákot?

2015. nov. 11. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod, mivel érvényes matrica van rajta. Nem tudom, hogy bármi származhatna ebből, hiszen hogyan tudnák meg pl az ellenőrök, hogy már nem látogatod az iskolát?
2015. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!