Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a tanárnőm azt...

Mit tegyek, ha a tanárnőm azt mondja, hogy szebben írjak, pedig szépen írok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg írjál még szebben?…
2015. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom valami vén satrafa aki a kákán is csomót keres. Én elengedném a fülem mellett; a kézírás a számítógépek korában már nem számít, a civillizált országokban már nem is tanítják iskolákban a folyóírást (ehelyett gépelést tanítanak).
2015. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Buzgón fogadkozol, hogy majd szebben írsz, szépen bólogatsz a kritikákra - majd magasról teszel az egészre és írsz úgy, ahogy jólesik. Én is így tettem. Miután kiesel az iskolapadból, az aláírásodon kívül nem sok mindent fogsz kézzel írni.
2015. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mi az, amit kifogásol, min kellene változtatni, és megpróbálsz azon.


1 tanár

2015. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!