Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég csúnyán írok, mit tegyek?...

Elég csúnyán írok, mit tegyek? Baj az érettséginél?

Figyelt kérdés
Sokáig írott betűkkel írtam és nagyon csúnyán, aztán valamiért áttértem egy saját írásmódra, ahol a betűk az írott és a nyomtatott betűk keverékei, leginkább így tudnám leírni. Ja, és nem érnek össze, csak pár. Amikor írottal írta sokkal csúnyább volt az írásom, és nagy lóbetűkkel írok. Az írásom most is lóbetűkből áll, de már sokkal szebb. Baj az érettségin, ha nem érnek össze a betűk? Vagy mennyire számít hogy hogyan írok? Nem akarok visszaszokni az írott írásra, mert akkor nagyon csúnyán írtam. Mit tegyek?

2015. nov. 12. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
érettséginél csak a helyesírás számít és a külalak, ami a szövegszerkesztést jelenti(legyen bevezetés, tárgyalás és befejezés, legyenek bekezdések, ha új gondolatba kezdesz ilyenek) az íráskép nem számít, hiszen mindenkié más. a lényeg, hogy el lehessen olvasni.
2015. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten rondán írok, aztán valahogy mégis kitűnőre érettségiztem. Emiatt ne aggódj, ez számít a legkevesebbet egy érettségin.
2015. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasható legyen
2018. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!