Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülni fog a...

Szerintetek sikerülni fog a Kresz vizsgám?

Figyelt kérdés
Bár lehet hülye kérdés,de már rég óta csinálgatom a Szakoe oldalán a teszteket kb 3 hete és végül el jutottam a 100%-hoz már négyszer megcsináltam 100-asra és a könyvet is szoktam olvasgatni,de csak a műszaki cuccokat a szabályokat már vágom.Kedden vizsgázok reggel 9-kor és izgulok.Nektek milyen volt,hogy sikerült ez az egész?Milyenek a vizsgán a kérdések?

2015. nov. 14. 10:31
 1/3 anonim válasza:

En mar 15 eve vizsgaztam, 55 kerdesböl 3 egypontosat rontottam, ha jol emlekszem talan 9 hibapont volt a hatar amikor mar buktatnak.

Otthon sosem tanultam egy szot sem, olyan jo oktatonk volt h nem volt szüksegem ra, nagyon jol elmagyarazta oran.

Ami elsöre fura volt az az h mindig adott fel egy tesztet hazi feladatnak amit persze nem volt kötelezö kitölteni de mindenki megcsinalta, ezt csinaltam en is csak otthon meg.

En drukkolok neked es biztos vagyok benne h sikerülni fog csak ne izgulj:)

2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi a biztatást! :)

Itthon is mondják,hogy sikerülni fog.Reménykedek benne.

2015. nov. 14. 10:52
 3/3 kiss kata258 válasza:
Sikerült?
2016. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!