Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem adtam be a matek tesztet,...

Nem adtam be a matek tesztet, hogy győzzem meg a tanárt, hogy beadtam?

Figyelt kérdés
Nem adtam be, mert rosszul sikerült, de senki sem vette észre. Most nem tudom mit mondjak a tanárnak jövő héten, mert gondolom egy tanár nem annyira hülye, hogy magára vállalja, hogy elvesztette a tesztemet. De tényleg, ilyen helyzetbe mit szokás csinálni ? Nincs bizonyiték arra, hogy nem adtam be...
2010. márc. 20. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is csináltam ilyet egyszer, amikor kiosztja a dogát, akkor jelentkezz, hogy te nem kaptad ki.

Én ennyit csináltam és bejött. Persze újra meg kellett írnom, de az már sikerült. Viszont ezt max. 1-2x lehet eljátszani a 4 év alatt, mert azért a tanár se hülye, sejti, hogy mi van... :)

2010. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért szégyellhetnéd magad, hogy nem készülsz rá, aztán még sunyizol is =/ De csináld azt, amit az első mondott, aztán max újrairatja.
2010. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És nem volt furcsa, hogy simán megírtad újra? Ha én egyszer megírom jól és a tanár elhagyja, nem mondanám, hogy ja persze, természetes, átnézem újra és megírom még egyszer.


A többiekkel szemben nagyon nagy szemétség volt ez tőled. De annyit tehetsz, hogy nem teszel semmit. Szólsz, hogy nem kaptad ki és kész.

2010. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért volt szemétség, nem értem !?


Én azért kérdeztelek titeket, mert nem tudom, hogy milyen hozzáállást mutassak: legyek ideges, hogy elvesztette vagy valami okosabbaz találjak ki ? Nem akarom, hogy gyanús legyen vagy valami és abba se kéne beleegyezzek, hogy újrairjam ha már ' ő vesztette el ', nem ?

2010. márc. 20. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van! Légy kicsit ideges, de ne gyanúsan! Ne menj bele abba, hogy újra megíratja hiszen te már egyszer megírtad.
2010. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Ne csinálj úgy, mintha ideges lennél, miért lennél az? "Lehet", hogy csak egyszerűen a tanáriban felejtette.

Viszont ez milyen tanárnál van, aki gyorsan kijavítja a dogákat, vagy rajta szokott ülni? Mert ha pár napon belül kijavítja, akkor emlékezhet rá, hogy nem adtad be...ami necces, igaz, erre nem adhat egyest, de nem szeretik a tanárok a sunyi embereket, és esetleg rádszállhat. Én csak azért mertem megcsinálni, mert sokszor egy hónap múlva osztotta ki a tanár a dogát.


És szerintem meg kellene írnod, mert ha elkezdesz tiltakozni, az feltűnő lehet, és még egy oka lesz a tanárnak, hogy sunyinak tituláljon.

2010. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az a baj ha ez most sikerul-marmint elhiszi ,hog beadtad es nem kell ujrairnod-neked sikerelmenyed lesz.Es emiatt az elet mas teruleten is igy probälkozol megoldani dolgokat.Ezzel onmagagadnak es masoknak is kart okozhatsz a kesobbiekben.

Esetleg rendben lehet,hogy igy szereztel magadnak gy kis idot mert nem tudtal felkeszulni-ez talan meg diakcsiny.Ennel tobb mar nem.

Ez az anyag soha nem fog visszakoszonni a tanulmanyaid soran???Mit csinalsz a kovetkezonel?

2010. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!