Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkoholizmus, nikotinizmus,...

MIKLÓS18 kérdése:

Alkoholizmus, nikotinizmus, erős egoizmus és semmire való büszkeség! Ha az ivást a dohányzást, és egyéb cselekedeteket egy komoly beltörvényű oktatási intézmény tagja nem "munkaidőben" végzi, de bizonyított, fel lehet e neki mondani?

Figyelt kérdés
egy oktatási képzésen vagyok ezzel a személlyel,már régóta kaotikus a viszonyunk,gyakorlatilag amióta mindketten beiratkoztunk-e intézménybe!mind a ketten 18 esztendősek vagyunk!ez a személy falon át tesz rám állandóan megjegyzéseket,hogy igénytelenül öltözök,meg stb.Sajnos ez a személy elég protekt a tentestület szemében is mert tagja egy hagyományőrző táncegyesületnek,és gyakran fellép,segítve az intézményt,ha van valami ünnepség!vélhetően azért szólogat be nekem,mert jobb a tanulmányi átlagom,mert ez a személy erősen lusta!ismertem távolról korábban is,14 éves koráig semmi problémája sem volt a magatartásával,akkor egy drogdílerrel elkezdtek egymáshoz közeledni,ma már élettársi szinten vannak...e személy édesanyját is jól ismerem,aki kemény,határozott asszony,de nem akarja e személyt egyáltalán akadályozni ezzel a dílerrel,aki már volt büntetve is-ezért megpróbáltam én ráébreszteni az igazságra,de lesöpörte ötleteimet az asztalról,mint minden fiatal így szokta!híreszteli magáról,hogy minden hétvégén részeg,holott 3 hónapja múlt el 18!mindent megpróbáltam,de úgy érzem,csak olajjal locsoltam a tüzet!úgy érzem,kicsit már avatkoztam is,de ha én sokat teszek az intézményért,úgy érzem-jó a viszonyom az intézménnyel,több pedagógust magánéletemből,korábbról is ismertem már-ez esetben az erkölcstelen önpusztító életmódot ha megtudná az igazgató,ki lehetne rúgni a személyt szabályosan,ha intézmény területén normális??

2015. nov. 18. 23:41
 1/1 A kérdező kommentje:
kérem szépen a válaszolókat,a "radikalizmusomat" ne szidalmazzák-annak idején sok volt az egészségügyi instabilitásom-büszkeségemet az okozta,hogy mindet túlléptem,pedig sokan már azt hitték kiskorúságom idején,hogy max magánoktatással tudok majd általánosban is lenni-ma nincs jelentősebb problémám egészséggel-jogászok,pedagógusok válasza előnyben!
2015. nov. 18. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!