Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt történelem érettségim...

Az emelt történelem érettségimet 90-100% közé szeretném belőni. Mennyire lesz nehéz dolgom?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy ezt pusztulat nehéz lesz összehozni, a motivációimat most nem akarom fejtegetni, legyen elég annyi hogy elsősorban duplázásra szeretnék rámenni érettségikor. Elég ehhez bevágni nagyon precízen x (4-5?) tankönyvet, vagy már kezdhetek is olvasni adott korszakokról?

2015. nov. 19. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár ezt nem tudhatom biztosan, de úgy érzem hogy eddig nem vagyok egyáltalán elkésve. Mindig is érdekelt a tantárgy, odafigyeltem, tanultam és általában a történelmi folyamatok mögött meg tudtam érteni a motivációkat, mozgatórugókat. Egy picit szeretném itt is árnyalni kérdésemet: Például irodalom esetében nem lehet kijelenteni hogy 95%-ot írjon valaki: szubjektív az egész, sosem lehet mindenre felkészülni, előfordulhat hogy ugyanaz a diák az egyik évi érettségit 10%-al rosszabbra írja stb. Töri esetében tanulással és jó képességekkel el lehet jutni arra a szintre hogy fixen kb 90-100%-ot teljesítsem?
2015. nov. 19. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a link, szerintem oldj meg egy teljes erettsegit, lehetőlg ne valami régit és utána a megoldásokba nézd meg hogy teljesitettel:)

Ebben a a tanevben fogod írni?

2015. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Nem csak jövőre. :)
2016. jan. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!