Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány vizsgátok lesz ebben a...

Hány vizsgátok lesz ebben a félévben, és eddig mennyi volt a legtöbb?

Figyelt kérdés
Én BTK-s vagyok, és most 9 db lesz. Néhány ismerősöm azt mondja hogy ez sok,pedig mondták páran hogy nekik is ennyi lesz. Van itt olyan akinek már több is sikerült? Szakot írhattok, mert gondolom attól is függ hogy mennyi van és melyik milyen nehéz.

2015. nov. 20. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 darab lesz most. A legtöbb vizsgám eddig 4 darab volt (bele nem számolva az újrapróbálkozásokat).

Először a BME-re jártam vegyészmérnökire, most az ELTE-re járok programtervező informatikusira.

(Egyébként jellemző, hogy bölcsész szakokon több a vizsga.)

2015. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 lesz, KRE és ez az első vizsgaidőszakom. :D
2015. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

#1 jó, de azt is vedd figyelembe, hogy minőségileg az a 4 lehet nagyobb felkészülést igényel mint a 9.

bölcsész ugye egyértelmű csak lexikális tudást kérdeznek vissza, te meg mint proginfós...hát nem irigyellek.

2015. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szintén 4 lesz, sajnos egynél gyakorlat zh a beugró az elmélet vizsgára szóval szopás.
2015. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Főleg az van, hogy félév közben van rengeteg számonkérés (ZH, beugró, beadandó), és így a vizsgaidőszakra csak pár vizsga marad.

Egyébként nyilván nem könnyű a szak, de nem tudom megítélni, mi lenne nekem a nehezebb. Az biztos, hogy én abba halnék bele, ha az összes vizsgámon csak lexikális tudást kérdeznének vissza :D

2015. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez lesz az első vizsgaidőszak, 6 db vizsgám lesz, abból 4re kell igazán sokat készülni.. és persze évközben is csomó ZH meg minden volt, amik a vizsgák előfeltételei is. Ez amúgy gyógyszerészet. :D

De úgy vagyok, mint az utolsó. Sokkal rosszabb lenne, ha csak lexikális tudást kérdeznének.

2015. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 vizsgám lesz, ebből kettő olyan van, amiből egész évben nem jártam be előadásra mert rohadt unalmasan tartják az órákat :/ az egyikre még van sok időm, meg annyira nem is nehéz talán, a másik egy hónap múlva lesz és semmit nem tudok belőle :'D De abból elég nekem a kettes is :)
2015. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!