Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárnál jó ez az ár? 45...

Magántanárnál jó ez az ár? 45 perc 2000 ft.

Figyelt kérdés

Az illetőt egy oldalon találtam, ahol az ember tudja magát hirdetni, ha tanítani/korrepetálni szeretne.

Mesterképzésre jár és gondolom mellékesnek csinálja a tanítást.


Csak azért kérdezem mert még soha nem kellett igénybe vennem külön tanárt, de most rászorulok és nem tudom a piaci árakat. Én még ezt is sokallom (1 óra 2000 ft barátságosabb lenne), de még a kifizetném kategória.


2015. nov. 20. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Végzett tanár esetében normális. Egyetemistától kicsit sok. De tantárgytól is függ: kereslet-kínálat.
2015. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Molekuláris biológia, Mikrobiológia, Matematika, Kémia, Biológia, Biokémia. Ez a szakterülete. Ebből nekem mondjuk csak a (sejt)biológia, sztöchiometria, kémia és majd később biokémia
2015. nov. 20. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok, főleg, ha egyetemistát/főiskolást korrepetál.
2015. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fősulis vagyok, akkor megnyugodtam, hogy jó a tarifája. remélem jól is tanít.
2015. nov. 20. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem drága, még "az én időmben is" inkább 3000 körül volt egy óra 5 éve. Egy csoporttársam 5ért tanít például, de házhoz megy.
2015. nov. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszámolod, ez heti 24 órával (középiskolai tanár átlagos óraterhelése), 4 hetes hónappal 192eFt Ft/hó. Számlázva-adózva baromi kevés marad belőle. Zsebbe meg azért kevés, mert ugye ez nem biztosít táppénzt, nem jár mellé fizetett szabadság, pedagógus pótszabadság (aka. "nyári szünet"), nem számít bele a nyugdíjba. Szóval ha valaki főállásban csinálja, akkor rosszabbul jár ilyen óradíjjal, mint ha állami alkalmazásban tanítana. Csak úgy viszonyításképpen egy kőműves elkér 2000-2500Ft-os óradíjat (vidéken!), de ő napi 8 órában nyomja, a tanításhoz pedig készülni is kell.
2015. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!