Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bizonyítványok jelenleg a...

A bizonyítványok jelenleg a diákoknál kellene, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Ugyanis az én középiskolámban nem adják ki, hanem bent tartatják. Ilyenkor nem a diákoknál kellene lennie?

2015. nov. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenhol úgy van, hogy év végén kiadják, és év elején visszaszedik, mert egyrészt ha valaki elhagyja, az ciki, másrészt meg mit kezdene vele otthon? Ha meg annyira érdekli, hogy mi van benne, fénymásolja le, vagy fényképezze le, a mai világban már nem megoldhatatlan.
2015. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem...ev kozben beszedik es nyaron kapod meg
2015. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bizonyítványosztáskor adják ki év végén, aztán szeptember elején vissza kell vinni. Tudtommal minden iskolában így van.
2015. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy ilyenkor törvény szerint nem lehet a suliban.


Amúgy azért kérdeztem, mert iskolát szeretnék váltani, de nem szeretném, ha megtudnák a jelenlegi iskolámban, mert a jelenlegi sulimban a tanárok abban látják az örömet, ha kitolhatnak a diákokkal.

És ugye a bizonyítványt csak úgy adják ki, ha iskolát szeretnék váltani...

2015. nov. 24. 13:12
 5/8 anonim válasza:
Márpedig meg fogják tudni...
2015. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha fénymásolatot kérsz a bizonyítványról? Az bármihez kellhet, nem kell elmondanod, hogy suliváltáshoz kell. Aztán ha végleges a váltás, akkor meg már úgyis mindegy, hogy megtudják vagy sem.
2015. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg 9-dikes vagyok és nem hinném, hogy szabályszerű az, hogy a 8-dik évvégi (általános iskolás) bizonyítványt nem adják ki...vagy rosszul gondolom?
2015. nov. 24. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Így már más! Nem fogalmaztál érthetően, azt hittük, hogy a középsulis bizonyítványodról van szó. Az általános iskolai bizonyítványt nem kell bent tartaniuk, kivéve ha 6 vagy 8 osztályos gimibe jársz, de ott úgyis más a rendszer kicsit.

Nyugodtan elkérheted, 9-ben ugyan lehet, hogy dokumentálás céljából bent tartják a bizonyítványt, de ki lehet kérni. Az enyém itt van a polcomon (12-es vagyok), a gimis persze a suliban van.

2015. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!