Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem ehhez engedélyt szerezni?

Figyelt kérdés

A 3 éves biológia BSc-t két év alatt szeretném elvégezni. Elsős vagyok, vettem fel végzős, meg másodikos tárgyakat is, és nem mondanám, hogy lehetetlen lenne ezt megismételni az elkövetkezendő félévekben. Az engedély ahhoz kéne, hogy engedjék felvenni az összes 5. és 6. féléves tárgyat a 4 félév alatt, plusz a szakdolgozatot is. Ha az idei átlagom jó lenne, és látnák, hogy 21 tantárgyat, nem csak elsőst meg tudok csinálni, nem csak kettesre (Kb. 4 egész valamennyi lesz jelenlegi állás szerint) elképzelhető, hogy megadják?


És kérlek, a kérdésre válaszoljatok, ne pedig azt mondjátok ami én is tudok, hogy nem véletlenül van 6 félévre tervezve, meg hogy így nehéz lesz az államvizsga, stb. Ez nekem nagyon fontos lenne. Nyilván amúgy is megpróbálom, csak érdekelne, hogy mennyi esélyem lehet rá.


2015. nov. 25. 11:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!