Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dr. Szerényi Gábor - Nagy...

Dr. Szerényi Gábor - Nagy biológia feladatgyűjtemény. Mi a véleményetek erről a könyvről? Ha ez nem annyira jó, ajánlanátok legyetek szíves jó feladatgyűjteményt biológiából?

Figyelt kérdés
Emelt szintű érettségire készülök. Nincs feladatgyűjtemény, és szeretnék gyakorolni valahonnan. Illetve a 10-11-12-es Mozaikos könyvek megvannak, de néhol hiányosnak érzem őket, nem mindent értek. Melyik biológia könyv készít fel jól az emelt szintű érettségire?

2015. dec. 1. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed végigcsinálni, jó feladatok vannak benne, de én személy szerint nagyon untam.. A műszaki kiadó biológia I.-IV. emelt szintre tankönyvek nekem nagyon tetszenek, néhol még túl részletesek is, de ha követelményrendszerrel olvasod, akkor lehet szelektálni. Nem feladatos, de jól magyaráz, kísérleteket is leír, stb.
2015. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!