Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2015-ös orosz OKTV indulók?

2015-ös orosz OKTV indulók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek idén hány pontotok lett az első fordulóban, mit tippeltek, mennyi pont ér továbbjutást?

2015. dec. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 115 pontom lett. Remélem ez már elég lesz a továbbjutáshoz. Tavaly nem tudod mennyi kellett?

Neked hogy sikerült?

2015. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! 115 pont szerintem sima továbbjutás lesz.

Tavaly úgy tudom, 98 pont elég volt a második fordulóhoz. Mondjuk szerintem az idei nehezebb volt kicsit, így bízom az alacsonyabb ponthatárban. :D Még egy viszonylag jó helyre is esélyed lehet, tavaly az egyik srác nálunk 123 ponttal azt hiszem a 6. helyen jutott tovább. :)

Nekem 101 pontom lett egyébként.

2015. dec. 3. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

De jó! Ennek örülök, jó lenne tovább jutni.

Igen, szerintem is nehéz volt az idei feladatsor, különösen az utolsó feladat... Én úgy éreztem, hogy alig fogok pontot szerezni. Erre láss csodát, ez lett az egyik legjobban megírt OKTV-m (a gyakorlókhoz képest).

Az is jó pontszám! Nem tudod mikor derül ki, hogy mennyi a ponthatár?

2015. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, jövőhét hétfőn kell postára adni legkésőbb a 80 pont feletti OKTV-ket, aztán míg ott újra elbírálják és ponthatárt húznak, az nem tudom, mennyi idő lehet...Szerintem simán lesz 1-2 hét.

Az utolsó feladatot én is nehéznek találtam kicsit, de nekem az, mikor elöljárószavakat kellett beírni, hát nem nagyon sikerült, pedig a korábbi feladatsorok csinálgatása közben az ilyen típusúak mindig könnyen mentek, de most sok volt valahogy az ismeretlen szó, ráadásul pont a kulcsszavak hiányoztak.

Viszont az igeszemléletes feladatot, amit elég bonyolultnak találtam az végül elég jó lett, aminek örülök azért.

Nálunk idén csak én indultam oroszon, szóval sajnos mások pontszámait se tudom, nincs viszonyítási alapom. Reménykedek azért a továbbjutásban, a második forduló már tényleg elég komoly lesz. :)

2015. dec. 3. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző válaszok írója vagyok.:) Kaptál már visszajelzést a 2.fordulóról?
2016. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem olyan régen kaptam választ, csak kb. a múlt hét közepén. 103 pontom lett a felülvizsgálat során, pont 103 ponttól lehetett továbbjutni. :)
2016. jan. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!