Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az erősáramú berendezés...

Mi az erősáramú berendezés szerelő angol megfelelője?

Figyelt kérdés

Angliában szeretnénk honosíttatni a bizonyitvanyt.

Nem a google forditasra gondolok.


2015. dec. 9. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg: electrical equipment technician vagy electrical engineering technician
2015. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért erre leginkább az tudna válaszolni, aki átolvasná az angol szakképzési rendszert, és megkeresné a megfelelőt. Már, ha van olyan ott, ami eléggé lefedi ezt a fogalmat.
2015. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Ezzel nem azt kívántam mondani, hogy Savitar megoldása nem jó, de az "esetleg" kezdés nem hangzik jól. :) )
2015. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tény, nem vagyok szakember, ezért is az 'esetleg' kezdés - ha olyan dologgal találkozom, amiben nem vagyok profi, szótárban megnézem, utána visszakeresem az angol oldalakon - a fenti kifejezéssel van egy halom "job" leírás, és ez tűnt a legközelebbinek a keresett foglalkozáshoz...

nyilvánvalóan jó lenne, ha járna erre hozzáértőbb, de egyelőre úgy tűnik, csak mi vagyunk :)))

2015. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

gyakorlatilag ez is egy "villanyszerelő" apámnak is ez van, max leírod mellé, hogy azon belül mit tanultál.

"elektrotechnikal technics" néven nyugodtan beírhatod az önéletrajzba, alá meg oda írod, hogy miket tanultál, mit tudsz...

nekem szerencsém van ebből a szemszögből, mert 2 ezerért csinálnak az okj-s technikusimra idegen nyelvű verziót, (elektronikai technikus, meg erősáramú elektrotechnikus)

sok szerencsét, én is le lépek innen a fenébe az lesz a vége!

nagyon elegem van ebből az országból (nem az országból hanem a munkáltatókból, meg a körülményekből)

2015. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elektrotechnikal technics...


Hmmmmmm...

2016. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a "Power Electronics Technician" vagy esetleg "Power Electric Technician" a legjobban odaillő. Nincs szó szerinti fordításban olyan angol kifejezés, ami pontosan leírná.
2017. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!