Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-sek, Corvinusosok, Eltesek...

BME-sek, Corvinusosok, Eltesek, BGFesek akik gazdasági karon vannak! Milyen esélyeitek vannak arra, hogy tanulás közben (akár első félév után) olyan munkát találtok kaptok ami a szakotokhoz igazodik?

Figyelt kérdés
BME GTK ra szeretnék jelentkezni gazd menedzsmentre. Azt hallottam egy ismerősömtől, hogy első félév után már jönnek hozzájuk cégek állásajánlatokkal. Igaz ez? Ha igen, akkor hányadik félév után számíthatnak állásajánlatokra? Mennyit keresnek, illetve milyen munkát kapna egy gazd menedzsmentet tanuló diák?

2015. dec. 11. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az ismerősöd jól átba.szott :D

Első félév után biztos, hogy nem kapsz állásajánlatokat, mivel az első félévben még csak alapozó tárgyak vannak.

4-5. félév után viszont már simán el lehet helyezkedni a tanulmányaidhoz kapcsolódó munkakörben. De nem fog senki odamenni hozzád, hogy "te gyere már hozzánk dolgozni, hát tök jó tanuló vagy", neked kell keresgélned. A BME-n pl. minden évben van állásbörze, ott ki lehet fogni jó állásokat.

Én az 5. és 6. félévben dolgoztam heti 20 órában, nettó 105 ezerért.

2015. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mit dolgoztál? Mi volt a feladatod/munkaköröd?
2015. dec. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!